Wtorek, 30.4.2024
Imieniny: Bartłomiej / Jakub / Marian

„Dzień bez przemocy 2018”

26 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole „Dzień bez przemocy”. Hasło przewodnie brzmiało : „Przemoc – widzę, więc reaguję”. Uczniowie mieli do wykonania różnorodne zadania. Klasy gimnazjalne i siódme pracowały ze swoimi wychowawcami w oparciu o przygotowany scenariusz pt. :”Bezpieczni w Internecie”. Natomiast klasy czwarte i pierwsza spotkały się w tym dniu z dzielnicowym Łukaszem Juszczakiem. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda praca policjanta oraz jak zachować się w przypadku gdy jesteśmy świadkiem bądź ofiarą przemocy. Dzieci otrzymały od dzielnicowego ulotki informacyjne, a uczniowie klasy pierwszej – odblaski.

Dodatkowo w klasie 4b wręczono nagrody za udział w szkolnym  konkursie „Przemoc – widzę, więc reaguję”, który został ogłoszony jeszcze przed feriami. Laureatami konkursu zostali : miejsce I – Nikola Młynarska, miejsce II – Maksymilian Zakrocki, miejsce III – Nikola Śmigiel. Serdecznie gratulujemy.