Piątek, 26.4.2024
Imieniny: Maria / Marzena / Ryszard

Aktywny Samorząd Uczniowski.

Pierwsze półrocze roku szkolnego 2014/2015 uczniowie Gimnazjum im. Polskich Noblistów zakończyli w dyskotekowych rytmach. Koniec karnawału, walentynki oraz dwutygodniowa przerwa w nauce były doskonałą okazją do wspólnej zabawy.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano dyskotekę, przygotowano konkursy sprawnościowe oraz wybory Króla i Królowej Zabawy. Kandydaci musieli wykazać się nie tylko gracją i kulturą osobistą, ale także znajomością bieżących wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych. Ważna również była autoprezentacja oraz strój. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele uczniów i nauczycieli, zadecydowało o przyznaniu tytułów Julii Mroczkowskiej z klasy I c i Sebastianowi Pawlakowi z klasy III c. Laureatką publiczności została Agnieszka Król z klasy II d.

Obchody Dnia Zakochanych dopełniła „poczta walentynkowa”, którą tradycyjnie już zorganizowała Rada SU wraz z opiekunem panią Agnieszką Jaźwiec.

Czekamy na kolejne ciekawe inicjatywy naszych uczniów.

1. Jaźwiec