Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

Balik karnawałowy uczniów klas I-III

W środę  12 lutego w naszej szkole odbył się balik karnawałowy dla uczniów klas I-III. Wystrój pięknie ozdobionej sali gimnastycznej wprowadził uczestników w radosny nastrój oraz zachęcił do wspólnej zabawy. Dodatkowo na sali zrobiło się bardzo  kolorowo od pomysłowych strojów, w których dzieci wcieliły się w role ulubionych bohaterów z bajek i filmów. Imprezę prowadził wodzirej zapraszając nas do zabawy, tańca i konkursów. W czasie przerwy był  czas na słodki  poczęstunek w salach lekcyjnych  przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się  do tego, aby dzieci mogły bawić się przy dobrej muzyce, w pięknie przygotowanej sali.

Wychowawcy klas I-III