Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

Uczniowie klasy pierwszej dn. 31.01.18 r. zaprosili w swe progi  Kochane Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto i wyrazić wdzięczność za troskę, opiekę i miłość. Przed wizytą w klasie Dziadkowie wysłuchali pięknego, świątecznego koncertu przygotowanego przez starszych uczniów naszej szkoły. Po koncercie dalsza porcja wrażeń odbyła się w naszej klasie, gdzie dzieci przedstawiły przygotowany program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. Licznie zgromadzeni Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występy i wysłuchali życzeń od wnuków oraz przyjęli kwiaty własnoręcznie przygotowane przez dzieci. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców. Czas upłynął w miłej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Małgorzata Mąka