Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

Dzień Sportu i Dziecka

1 czerwca w Gimnazjum im Polskich Noblistów odbył się Dzień Sportu i Dziecka. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla uczniów konkurencje sportowe: rzut do kosza, rzut do celu, skoki na skakance, kręgle, darty itp. Udział mógł wziąć każdy uczeń, a także wychowawca danej klasy.  Zwycięstwo odniosła klasa II c, która zdobyła największą ilość punktów.  Imprezę zakończyło przeciąganie liny w poszczególnych rocznikach. Było bardzo dużo emocji i dopingu ze strony kolegów i wychowawców. Spotkanie zakończył występ koła teatralnego w kabaretowym przedstawieniu „Teraźniejszość a przeszłość”.

Dziękujemy Radzie Rodziców, która ufundowała słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy.