Piątek, 26.4.2024
Imieniny: Maria / Marzena / Ryszard

Gimnazjalny Mam Talent

20 marca 2015 r. gimnazjaliści z Nowych Skalmierzyc nie tylko spoglądali w niebo i obserwowali zaćmienie słońca, ale w prawdziwie wiosennych rytmach i kolorach oczekiwali nadejścia wiosny.

Tego dnia odbył się finał szkolnego konkursu Mam Talent. Do udziału mogli zgłaszać się uczniowie, którzy chcieli  zaprezentować się na scenie w śpiewie, tańcu, pokazać umiejętności manualne, gawędziarskie, gry aktorskiej, treści kabaretowe czy inne.

Jury w skład którego weszli nauczyciele – pani Dorota Bukowska, pani Magdalena Zielezińska-Wypiorczyk oraz pan Dariusz Więcław wyłoniło finalistów. Do dalszego udziału w konkursie zakwalifikowali się: Julia Marciniak i Sara Miądowicz, które zaprezentowały się w tańcu hip-hopowym oraz  duet wokalno- instrumentalny - Agnieszka Król i Szymon Kubiak. Ostatecznie zwycięzców wyłoniła publiczność. Podczas, gdy komisja liczyła głosy, widowni czas umiliło przedstawienie przygotowane przez koło teatralne.

Laureatkami gimnazjalnego konkursu Mam Talent 2015 zostały: Julia Marciniak i Sara Miądowicz uczennice klasy pierwszej, które otrzymały w nagrodę karty upominkowe o wartości 50 zł.