Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

I miejsce na podium

2 grudnia br. nasi uczniowie byli obecni na IV Igrzyskach Wiedzy i Umiejętności w III LO w Ostrowie Wielkopolskim. Wzięli udział w Konkursie Matematycznym MatLoGim. Spośród sześćdziesięciorga uczestników powiatu ostrowskiego I miejsce zdobyła uczennica naszego gimnazjum Julia Mroczkowska z klasy III c. (Z informacji od organizatora konkursu wiemy iż „ zdecydowana większość uczestników konkursu uzyskała wynik jednocyfrowy, tylko 8 uczestników otrzymało wynik 10 pkt lub powyżej maksymalnie do uzyskania było 12, w tym aż czworo z Państwa szkoły - to świetny wynik!”)

Zwyciężczyni w ramach nagrody otrzymała tablet.  Bardzo miłym przeżyciem było też serdeczne przyjęcie naszych uczniów przez licealistów – absolwentów gimnazjum.

Bożena Wojciechowska