Sunday, 21.4.2024
Imieniny: Jarosław / Konrad / Bartosz

II edycja programu „WF z klasą” zakończona certyfikatem

W ubiegłym roku szkolnym po raz drugi Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach przystąpiło do programu Centrum Edukacji Obywatelskiej  „WF z klasą”. Działania rozpoczęły się od zorganizowania debaty na wzór „okrągłego stołu”, w której wzięli udział przedstawiciele uczniów, dyrektor szkoły i  nauczyciele. Podczas spotkania dokonano wyboru obowiązkowych zadań, które realizowane były przez cały czas trwania programu. Młodzież dokonała oceny atrakcyjności zajęć sportowych oraz przedstawiła własne pomysły na swoje wymarzone lekcje wychowania fizycznego.

Wszystkie całoroczne działania w ramach programu zostały przez moderatorów ocenione pozytywnie. Efektem wspólnej pracy jest przyznanie szkole certyfikat ukończenia  II edycji „WF z klasą”.

Iwona Malchrzycka