Środa, 1.5.2024
Imieniny: Józef / Jakub / Jeremiasz

Informacja o dofinansowaniu naszej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Szkoła im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach otrzymała w 2021 roku dofinansowanie w wysokości 12 000 zł ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego; wkład własny 3 000 zł sfinansowany przez Urząd Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Program realizowany jest w ramach Priorytetu 3 „Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych”  (Kierunek interwencji 3.2. „Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych”).