Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

,,Jak polscy nobliści zobrazowali patriotyzm?"

Prezentacja  projektu interdyscyplinarnego:

,,Jak polscy nobliści zobrazowali patriotyzm?’’

Patron szkoły to osoba bądź osoby szczególnie bliskie i znane społeczności szkolnej. Imię nadane szkole zawsze zobowiązuje.  11 kwietnia br. uczniowie klasy IIIa zaprezentowali  efekty realizacji projektu interdyscyplinarnego: ,,Jak polscy nobliści zobrazowali patriotyzm?’’ W prezentacji multimedialnej wykorzystali zdjęcia, fragmenty filmów oraz utwory muzyczne.

Autorem projektu była pani Dorota Bukowska, natomiast realizatorami: Marta Matyśkiewicz, Klaudia Cieślak, Klaudia Kubisiak, Artur Grzęda, Szymon Krzywda i Michał Wasielewski. Na niecodzienną lekcję została zaproszona również dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.

Prezentacja została umieszczona na stronie internetowej (link)     Zapraszamy do obejrzenia.