Imieniny: Józef / Jakub / Jeremiasz

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Kolejny sukces naszego badmintona!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 20.04.2013 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się II Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie o Puchar Starosty Ostrowskiego w grach podwójnych.

W zawodach tych startowała Sylwia Małecka z klasy III D wspólnie z Adamem Gruszką (ubiegłorocznym absolwentem) w kategorii junior młodszy w grze mieszanej.

W wyniku kolejnych zwycięstw w poszczególnych meczach para ta zajęła w klasyfikacji końcowej I miejsce pokonując zawodników trenujących w klubach tak w Ostrowie Wlkp. jak i w Kępnie oraz niezrzeszonych. Nadmienić przy tym należy, że para ta zwyciężyła również w pierwszej edycji tych zawodów w roku ubiegłym.

W turnieju tym startował także opiekun koła badmintona Dariusz Więcław, który wspólnie z Cezarym Janiszewskim z Ostrowa Wlkp. zajął również I miejsce w swojej kategorii wiekowej.