Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

Nasze sukcesy w konkursie informatycznym CYBORG 2017

14 marca 2017 roku uczniowie brali udział w konkursie informatycznym CYBORG 2017. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z ogólnej wiedzy informatycznej i zadań praktycznych z Microsoft Word i Microsoft Excel. Finał konkursu odbył się 24 marca 2017 roku podczas, którego zostały ogłoszone wyniki. Uczeń naszego gimnazjum  Szymon Krzywda zajął III miejsce, natomiast Jakub Wojdziak został wyróżniony w  tym  konkursie. Dla Jakuba było to już drugie zwycięstwo, w CYBORGU 2016 również został wyróżniony. Konkurs Informatyczny „CYBORG" jest konkursem przedmiotowym, międzyszkolnym organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim skierowanym do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego. Biorąc pod uwagę wyniki przeprowadzonego testu teoretycznego i  poprawność wykonanych zadań w MS OFFICE jesteśmy z nich bardzo dumni. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły biorący udział w konkursie wykazali się wiadomościami i umiejętnościami informatycznymi na wysokim poziomie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.