Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

Plastyczne talenty Zuzanny i Julii

13 marca 2018 roku okazał się szczęśliwym dniem dla Zuzanny Lijewskiej i Julii Staszczuk - uczennic klas drugich gimnazjum. Wzięły one udział w X edycji konkursu "Bilet do Liceum Plastycznego im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu". Zuzanna została laureatką, co gwarantuje jej przyjęcie do szkoły bez egzaminów wstępnych, zaś Julia otrzymała wyróżnienie i otwarte drzwi do dalszej nauki w LP.

W tym roku do rywalizacji stanęło 80 uczestników, których zadaniem było wykonanie pracy na temat „Martwa natura w kadrze”. Zuzanna oraz Julia spisały się znakomicie, a ich obrazy zachwyciły jury.

Wysoki poziom umiejętności plastycznych naszych uczennic to wynik talentu oraz ciężkiej i wielogodzinnej pracy pod okiem nauczycielki pani Magdaleny Zielezińskiej – Wypiorczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Zobaczcie również >>>>>