Wtorek, 30.4.2024
Imieniny: Bartłomiej / Jakub / Marian

Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

Dn. 09.01.2018 r. w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.  Organizatorem konkursu był Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim, pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.  Spośród 360 prac (Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Gminy i Miasta Raszków, Gminy Sieroszewice, Gminy Przygodzice i Gminy Ostrów Wielkopolski) jury wyłoniło laureatów, wśród których znalazł się uczeń naszej szkoły Ksawery Szmania.

W maju nagrodzone prace znajdą się na ostrowskich autobusach, które będą jeździły po Ostrowie Wielkopolskim i gminach na terenie powiatu ostrowskiego.

Z niecierpliwością oczekujemy na pracę Ksawerego, która będzie widniała na  jednym z ostrowskich autobusów  przypominając o bezpieczeństwie w ruchu drogowym jednocześnie będąc reklamą talentu naszego ucznia.

Laureatowi serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Mąka