Wtorek, 30.4.2024
Imieniny: Bartłomiej / Jakub / Marian

Spotkanie, na które czekamy

6 czerwca br. był dla uczniów Gimnazjum im. Polskich Noblistów dniem szczególnym. Tego dnia gościliśmy podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowych Skalmierzycach wraz z ich opiekunami.  W spotkaniu udział wzięli: Krystyna Kowalczyk – dyrektor ŚDS, Teresa Kiełbik – dyrektor gimnazjum oraz przedstawiciele Rady Rodziców: Renata Nogaj, Agnieszka Pawlak i Rafał Ciernia. Wyjątkowy koncert życzeń ubogaciły zarówno  utwory muzyczne jak i taneczne. Nie zabrakło również wspólnej zabawy integracyjnej przy słodkim poczęstunku ufundowanym przez Radę Rodziców. Tej zabawy, która niesie spełnienie, by zatrzymać się na chwilę i docenić dany nam czas. Życie pisze przecież różne scenariusze, nie zawsze takie, na które czekamy. Ale ważne, by wśród wielu dróg znaleźć tę, na której czeka drugi człowiek.

Dorota Bukowska