Czwartek, 25.4.2024
Imieniny: Jarosław / Marek

Sukces naszych uczniów w konkursie informatycznym CYBORG 2015

Uczeń naszego gimnazjum  Nikodem Wojdziak został laureatem konkursu informatycznego Cyborg 2015, natomiast Arkadiusz Grzęda otrzymał wyróżnienie.

Konkurs Informatyczny „CYBORG" jest konkursem przedmiotowym, międzyszkolnym organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim skierowanym do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego. Polega na rozwiązaniu testu z ogólnej wiedzy informatycznej oraz na wykonaniu zadań praktycznych w programach  Microsoft Word i Microsoft Excel. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły biorący udział w konkursie wykazali sią wiadomościami i umiejętnościami informatycznymi na wysokim poziomie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Andrzejewska

źródło:    http://www.zst-ostrow.edu.pl/aktualnosci/255-cyborg-2015