Środa, 1.5.2024
Imieniny: Józef / Jakub / Jeremiasz

Sukces naszych uczniów w konkursie informatycznym CYBORG 2018 – To już piąty rok na podium!

13 marca 2018 roku uczniowie brali udział w konkursie informatycznym CYBORG 2018. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: Świat matematyki – geometria wokół nas. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu z ogólnej wiedzy informatycznej i zadań praktycznych z Microsoft Word i Microsoft Excel.

Finał konkursu odbył się 23 marca 2018 roku podczas, którego zostały ogłoszone wyniki. Uczeń naszej szkoły Szymon Krzywda zajął II miejsce, Dawid Liberski zajął III miejsce, natomiast Kamil Stasiak został wyróżniony w  tym  konkursie. Dla Szymona było to już drugie zwycięstwo, w CYBORGU 2018 zajął III miejsce.

Konkurs Informatyczny „CYBORG" jest konkursem przedmiotowym, międzyszkolnym organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim skierowanym do uczniów szkół podstawowych, szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi i szkół ponadgimnazjalnych miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego.

Biorąc pod uwagę wyniki przeprowadzonego testu teoretycznego i  poprawność wykonanych zadań w MS OFFICE jesteśmy z nich bardzo dumni. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły biorący udział w konkursie wykazali się wiadomościami i umiejętnościami informatycznymi na bardzo wysokim poziomie.