Piątek, 29.3.2024
Imieniny: Marek / Wiktoryna / Zenon

Turniej badmintona o Puchar Dyrektora Gimnazjum

W dniu 17.12.2015 roku odbyły się Mistrzostwa w Badmintonie o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Zawody odbywały się w odrębnych kategoriach dziewcząt i chłopców, a nagrodami były puchary za pierwsze trzy miejsca. Uczniowie licznie stawili się do rywalizacji i walka o jak najlepszą pozycję trwała do samego końca, a puchary zdobyli uczniowie uczęszczający na zajęcia koła badmintona.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dziewczęta:                                                        Chłopcy:

I miejsce Weronika Gmerek kl. IIIb                   I miejsce Michał Biernacik kl. IIId

II miejsce Julita Dziewięcka kl. IIIb                   II miejsce Sebastian Pawlak kl. IIId

III miejsce Julia Sulewska kl. Ia                        III miejsce Sebastian Grzesiak kl.

Dariusz Więcław