Czwartek, 2.5.2024
Imieniny: Borys / Anatol / Zygmunt

V Pielgrzymka uczniów klas III

Dnia 10 kwietnia 2013 roku odbyła się już V pielgrzymka uczniów przed egzaminem gimnazjalnym.

Wspólnie z panią Dyrektor  Teresą Kiełbik, kapłanami, wychowawcami  i opiekunami, młodzież wyruszyła do Częstochowy. W tym roku 131 uczniów modląc się i śpiewając uczestniczyło w Drodze Krzyżowej i Mszy Świętej  prowadzonej przez ks. Przemysława Krupę i ks. Piotra Marciniszyna. Oprawę muzyczną Mszy Świętej i Drogi Krzyżowej zapewnił zespół muzyczny pod kierownictwem pani Justyny Kierzek – Gawrońskiej. Wspólnie przeżyliśmy chwile skupienia, przed Obrazem Jasnogórskiej Pani. Tego dnia modlitwą i złożeniem lampionu pod tablicą- epitafium oddaliśmy hołd ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem.

Jeszcze długo modlitwa i śpiew gościły na naszych ustach.

Ewa Kukułka