Wtorek, 30.4.2024
Imieniny: Bartłomiej / Jakub / Marian

Wyjazd do schroniska

Przedstawiamy uczniom jak spędzić wolny czas ciekawie i pożytecznie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wizyta z w schronisku dla zwierząt. Nasi uczniowie kilka razy w roku odwiedzają schronisko. Poznają historię  życia jego podopiecznych i  pomagają  w wyprowadzeniu psów na spacer.

Wyjazdy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy chętnie w nich uczestniczą. Za każdym razem jest to wyprawa na pół dnia, uczniowie spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, dodatkowo pokonują trasę 4km. Za pomoc nasza szkoła otrzymała już dwukrotnie dyplomy z podziękowaniem za okazane wsparcie.

Tym razem, aż dwie grupy uczniów pojechały, aby pomóc psom w ich ciężkim życiu, każdy mógł wyprowadzić psa. Sprawiło uczniom dużą przyjemność co obrazują poniższe zdjęcia.

Iwona Malchrzycka